Získejte správu Vaši datovky na 2 měsíce ZDARMA! Nyní 14 měsíců za cenu 12!

Využít akční nabídku
Přijatá zpráva
Nová zpráva
Výsledky hledání

Datová schránka online

Komplexní správa datových schránek pro firmy a podnikatele

Manažer datových schránek je skvělým řešením pro firemní klienty, podnikatelé a pro všechny, kteří potřebují víc, než nabízí běžná datová schránka.

Aplikace Manažer datových schránek

Neomezená oprávnění

Více datových schránek a uživatelů najednou

Můžete spravovat více datových schránek najednou bez opakovaného přihlašování. Do datové schránky může mít přístup víc osob, kterým udělujete uživatelská oprávnění dle vlastního uvážení.

Neomezená archivace

Zprávy a doručenky k dispozici i po 90 dnech

Zprávy a doručenky se archivují i po uplynutí 90 dnů. Již v ceně máte nadstandardní datové úložiště o velikosti 10 GB. V případě potřeby lze úložiště za výhodnou cenu navýšit, nepotřebné zprávy smazat nebo zálohovat.

Responzivní aplikace

Lepší kontrola nad přijetím datových zpráv

V aplikaci je možné stáhnout si informativní hlavičky zpráv a vybrat si, které zprávy si v daném momentu přečtěte a které si necháte na později. Také máte možnost zprávy jen odesílat, aniž byste museli přijmout nové.

Všechny datovky v jedné aplikaci

Všechny datové schránky v jedné aplikaci


Používejte všechny své datové schránky v jedné aplikaci pohodlně a bez nutnosti opakovaného přihlašování. Veškerou korespondenci máte vždy přehledně na dosah ruky.

Časově neomezená archivace zpráv


Jistě už jste narazili na problémy s uchováváním datových zpráv. Běžně jsou zprávy uloženy v paměti aplikace po dobu 90 dní. Pro mnoho uživatelů tato lhůta není dostačující. Naše aplikace umožňuje procházet nebo dohledávat korespondenci i po uplynutí této lhůty. Zajistíte si tak průkaznou archivaci své komunikace s orgány veřejné moci.

Neomezená archivace zpráv
Nezávazná poptávka
Přehled zpráv

Používejte datovku jako běžný e-mail


S chytrou aplikací můžete svou datovku využít skutečně naplno. Vyhledávejte v historii datových zpráv i schránek, filtrujte a evidujte odpovědi tak, jak jste zvyklí z běžného prostředí e-mailové schránky. Přihlašování probíhá automaticky bez opakovaného zadávání hesla. Díky tomu neztrácíte čas neustálým vyplňováním stále stejných údajů.

Šipka doprava

Prostředí, které znáte...

Prostředí aplikace MANAŽER DATOVÝCH SCHRÁNEK je navrženo pro maximální možné pohodlí uživatelů. Používáte-li jakéhokoli e-mailového klienta, nebudete mít s orientací ve svojí datovce žádný problém.

Oprávnění datových schránek

Variabilní oprávnění


Datovou schránku může spravovat více osob, aniž by bylo nutné sdílet přihlašovací údaje nebo heslo. Jednotlivým uživatelům můžete také nastavit práva pouze pro přijímání nebo odesílání datových zpráv. Také můžete použít nastavení pro filtraci zpráv určených konkrétním osobám. Pokud například vyřizujete exekuce na platy zaměstnanců, tuto skutečnost se při správném nastavení dozví pouze vaše mzdová účetní.

Šipka doprava

Datové schránky, složky, uživatelské účty...

Při návrhu aplikace jsme kladli důraz na širokou variabilitu oprávnění. Veškerá oprávnění můžete nastavovat bez jakýchkoliv omezení. Datová schránka neobsahuje při nastavení oprávnění žádné limity.

Nastavení oprávnění

Srovnání s běžnou Datovkou


Aplikace Manažer datových schránek nabízí ve srovnání s běžně používaným klientem mnoho výhod, které vám pomohou v rychlé a efektivní komunikaci nejen s orgány státní správy.

Manažer datových schránek
Příjem a odesílání zpráv
Časově neomezená archivace datových zpráv
Správa více datových schránek najednou
Evidence odpovědí
Evidence přeposílání
Vyhledávání ve zprávách i schránkách
Filtrace datových zpráv
Variabilní nastavení oprávnění
Datové schránky
Příjem a odesílání zpráv
Časově neomezená archivace datových zpráv
Správa více datových schránek najednou
Evidence odpovědí
Evidence přeposílání
Vyhledávání ve zprávách i schránkách
Filtrace datových zpráv
Variabilní nastavení oprávnění
Nezávazná poptávka

Bezpečnost na prvním místě


Vaše data jsou šifrovaně uložena na privátním cloudu společnosti Amazon Web Services, Inc., umístěném ve Frankfurtu nad Mohanem v Německu. Data nikdy neopustí území Evropské unie. Pro přenos dat využíváme kryptografický
protokol Transport Layer Security (TLS) v nejnovější verzi (1.3). Prevenci přetížení aplikace datovými požadavky zajišťuje HAProxy Load Balancer.

Bezpečnost na prvním místě
Bezpečnost na prvním místě

Nezávazná poptávka


Vyplňte nezávazně poptávkový formulář níže a sjednejte si tak schůzku s naším specialistou, který Vám rád vše podrobněji předvede, vysvětlí a představí cenovou nabídku ušitou na míru.

Nevíte si rady nebo máte dotaz?
Ozvěte se nám na klientske.centrum@atlasgroup.cz nebo +420 596 613 333.

    Základní informace    Informace o společnosti


    Poznámka